Ministerstwo Rozwoju 10 grudnia ogłasiło rozpoczęcie naboru wniosków o akredytację ośrodków innowacji świadczących usługi proinnowacyjne.  

System akredytacji wykorzystany zostanie m.in. w poddziałaniu 2.3.1 Programu Inteligentny Rozwój Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP, wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

W jego ramach wspierane będą zgłoszone przez przedsiębiorcę proinnowacyjne usługi doradcze, świadczone przez akredytowany ośrodek innowacji. 

Wnioski o akredytację wraz z właściwymi załącznikami należy składać w formie papierowej i elektronicznej (skany dokumentacji aplikacyjnej w PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bezpośrednio w siedzibie Ministerstwa Rozwoju, w dni pracy instytucji, w godz. 8.15–16.15 albo przesłać pocztą lub kurierem na adres: 

Ministerstwo Rozwoju
Departament Innowacji i Przemysłu
00-507 Warszawa,
Plac Trzech Krzyży 3/5

z dopiskiem: „Wniosek o akredytację ośrodków innowacji” 

Dla wniosków przesyłanych pocztą lub kurierem za dzień wpływu wniosku uważa się dzień rejestracji dokumentacji w kancelarii Ministerstwa Rozwoju. 

Nabór wniosków jest ciągły - do odwołania.

Pobierz pliki

System akredytacji ośrodków innowacji świadczących usługi proinnowacyjne (PDF 2 MB)

Wzór formularza wniosku aplikacyjnego (DOC 88 KB)

 

źródło:www.mr.gov.pl